BİZ KİMİZ?

Üniversiteyi kazanarak Denizli’yı tercih ettiğinizden dolayı işletmemiz adına sizi kutlarız.Özel Avşaroğlu kız öğrenci yurdu 1992 tarihinde Denizlide ilk hizmete giren Özel Yükseköğrenim kız yurdudur. Siyasi bir görüşü ve hiçbir dernek ve vakıfla ilişkisi bulunmamaktadır!..Yurt hizmetlerini ve işletmesini AVŞAROĞLU OTEL ÖZEL EĞİT.TUR.SANve TİC.LTD.Şirketi yürütmektedir.

1992 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı valilikçe onaylı ve denetimleri Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan yurdumuzun Depreme dayanıklılık raporu olup, huzur ve güven içersinde Atatürk ilkelerine bağlı çağdaş ve laik yaşam anlayışıyla öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Ülkemizin çağdaş, düşünen, çözüm üretebilen Atatürk ilkelerine bağlı genç ve dinamik beyinlere ihtiyacı var. Bunu ancak eğitim düzeyi ve eğitimin kalitesini yükselterek başarabiliriz. Öze Avşaaroğlu Kız Yurdu'nun açılma nedeni; Denizli'de yurt bilincinin oluşturulması ve kurumsallaşmaya doğru yönlendirebilmektir. Kurumumuz üniversitede eğitim gören genç arkadaşlarımızın barınma sorununu gidermek yoluyla eğitime katkıda bulunmak, sağlıklı, çağdaş, rahat ve temiz ortamlarda bireylerin başarısını arttırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Burası bir aile işletmesidir. Saygılarımızla...


VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

Atatürk İlke ve İnkılâplarından hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Avşaroğlu Kız Öğrenci Yurdu, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkânlar sunan Avşaroğlu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında yeni eviniz olacaktır.